Jarmila P.

150 11.0 km

Jarmila P. pomohl získat 7 600 Kč.


Dokončené výzvy

Jarmila P.

Potápěčem pro Hospic

Výzva na běh

Proč jsem se letos rozhodla zapojit se do výzvy na Charitativní běh pro Domácí hospic Vysočina? No, je to trochu delší příběh…

V letošním roce je mi 40. Ano, poslední kulaté narozeniny, které končí na …cet. A to je prostě milník, který by zasloužil zaznamenat.

V Domácím hospici Vysočina pracuji od léta 2020. Když jsem nastupovala, reálně jsem o službách hospice nevěděla nic. Jen to načtené z webu. Pak jsem se stala součástí týmu a hlavně začala poslouchat. Ty jednotlivé příběhy klientů. To, jak hospic funguje. Jak neuvěřitelná pomoc to je… Vau. Smekám před lidmi, kteří se odhodlají, a chtějí pečovat o blízkého doma až do konce. Někdy to jsou neskutečné rodinné příběhy. Zápletky, které nevymyslí ani ti nejlepší scénáristé. A do toho přichází holky a kluci z hospice a pomáhají. S respektem, odborností a srdcem. Mou prací je, abych o tom všem úžasném dávala vědět co nejvíce lidem. Aby věděli, že možnost být spolu až do konce tu je. A že jim budeme po boku.

Letos jde výtěžek Charitativního běhu pro Domácí hospic Vysočina na nákup auta. Automobil je pro terénní službu nepostradatelným pomocníkem. A zvlášť pro nás. Když sestra sedne ve dvě v noci v lednu do auta, protože volala rodina pacienta, že nastoupily akutní potíže, musí vědět, že na auto je spolehnutí. Ať parkuje ve Sněžném, Bystřici nebo Novém Městě. Pojďme tedy zařídit nové auto…

A v čem spočívá moje výzva? Pamatujete si loňský ročník Charitativního běhu pro Domácí hospic Vysočina? Ne? Počasí nám prostě přálo. Koukněte na úvodní fotku.

“Kdo je připraven, není překvapen.” Řekla jsem si pro letošek.

Pokud se na moji výzvu podaří vybrat 20000 Kč, převléknu se do neoprenu a s vybavením pro potápěče oběhnu celou trasu pro nejmenší děti (asi 300 m).
Je to málo? Přidáme…

Pokud vybereme 40000 Kč, doprovodí mě moje kamarádky (z běhů je určitě znáte) v převleku za havajské tanečnice (ano, kokosové podprsenky, sukně z listů,..).

A jestli dáme 60000 Kč, secvičíme pro vás pořádný havajský tanec. Já jako potápěč, holky havajanky, bubínek, šumění vánku... Cítíte už tu vůni moře a pohody Havaje? To stojí za to vidět a cítit, ne?

Pojďme do toho! Podpořte moji výzvu a přijďte se podívat v sobotu 16. září, jaký potápěč ze mne bude.

11 %
Cíl: 60 000 Kč

Vytvoř si svou vlastní výzvu

Registrací a úhradou zapisného to skončit nemusí. Vytvořte si i Vy svou osobní výzvu. Stanovte si cíl a snažte se díky podpoře ostatních získat samostatně finanční prostředky pro konkrétní hospic dle vašeho výběru.