Hecněte se jako Michal M.

The Wall Race — běh na 100 mil

(switch to English)
17 %
Vybráno: 28 664 z 161 000

Více běhat jsem začal před několika lety, krátce po té, co jsem se léčil se zhoubným nádorem. Nikdy před tím jsem netušil, jak je běhání snadné. Kdekdo poměrně rychle uběhne 10 km, i když začíná z nuly a nedokáže si představit běžet více jak 100 metrů. Je to udivující, co běžný člověk může zvládnout.

Chytlo mě, tak běhám. Vlastně přesně nevim proč, co na tom je tak zajímavého. Možná jsem eskapista a potřebuju někam utíkat.

Postupně jsem uběhl 5 km, 10 km, půlmaratón, maratón, 50 km, 80 km a jakžtakž ještě úspěšně jsem zdolal 100 km.

Rád bych se pokusil o běh na 100 mil, tj. 161 km. V sobotu 11. srpna v šest ráno odstartuje v Berlíně “The Wall Race”, běh na sto mil. Trasa závodu bude místy, kde stávala zeď rozdělující Berlín na “východní” a “západní”. Na startu bude několik set dobrodruhů. Pokusím se doběhnout do cíle do neděle 12. srpna ráno. Ráno je široký pojem. Nevím, v kolik to bude hodin ani nevím, jestli to zvládnu.

Rád bych, kdybychom společně vybrali 1 Kč na každý metr utrpení, které mě při tomto proběhnutí nejspíš nemine. Věřím, že vybrané peníze najdou svůj cíl v Domácím hospicu Nablízku. Poběžím dálku, abych pomohl lidem Nablízku. Pojďte do toho se mnou!

Michal M.

Vytvořte si vlastní výzvu

Děkujeme za registraci! Je to pro nás velká vzpruha a závazek. Pokud nás chcete podpořit víc, vytvořte si osobní výzvu a dejte lidem možnost podpořit vás. Rádi vám s tím pomůžeme krok za krokem.