Virtuální BĚH PRO HOSPIC sv. Štěpána 2020

1. října 2020 - 10. října 2020 3.0 km | 6.0 km | 11.0 km

Kdekoliv - vyberte si jakoukoliv svou trať kdekoliv na zeměkouli v délce odpovídající našim tratím.

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Toto je virtuální benefiční běh - vyberte si jakoukoliv svou trať, nebo si můžete přijít kdykoliv od 1.10. do 10.10. zaběhnout BEZ MĚŘENÍ přímo naši trať od Hospice sv. Štěpána v Litoměřicích.

Zašlete nám dar v doporučené výši 350 Kč, nebo vyšší a podpoříte tak naše služby.

My Vám zašleme emailem symbolické startovní číslo, které si můžete vytisknout, připnout na vaše tričko a užít si váš běh pro nás. Běhat můžete kdykoliv mezi 1. a 10. říjnem. Registrujte se prosím do 9.10. do 15 hodin zde na webu.

Na svém benefičním běhu se vyfoťte a fotky sdílejte se svými přáteli na sociálních sítích, můžete si změřit i svůj čas jakoukoliv běžnou sportovní aplikací a sdílet i své výsledky s označením @HospicSvStepana a #behyprohospice. Fotky i výsledky můžete zaslat také emailem do 15.10. na pro@hospiclitomerice.cz. Ze zaslaných emailů vylosujeme tři výherce, kterým zašleme vkusné sportovní doplňky (batůžek, funkční čelenka, sportovní pouzdro na mobil)


Plánované trasy

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 350

Povrch:
Jakýkoliv

Převýšení:
Jakýkoliv

Vyberte si jakoukoliv svou trať v této délce, kdekoliv na zeměkouli. Nebo si můžete přijít kdykoliv od 1.10. do 10.10. zaběhnout přímo naší trať - od Hospice sv. Štěpána na cyklostezku - k čističce a zpět - viz.mapka

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 350

Povrch:
Jakýkoliv

Převýšení:
Jakýkoliv

Vyberte si jakoukoliv svou trať v této délce, kdekoliv na zeměkouli. Nebo si můžete přijít kdykoliv od 1.10. do 10.10. zaběhnout přímo naší trať v Litoměřicích - od Hospice sv. Štěpána na cyklostezku - do Žalhostic - za bistro U koníka a zpět. - viz. mapka

Kategorie
  • Společná kategorie doporučený dar 350

Povrch:
Jakýkoliv

Převýšení:
Jakýkoliv

Vyberte si jakoukoliv svou trať v této délce, kdekoliv na zeměkouli. Nebo si můžete přijít kdykoliv od 1.10. do 10.10. zaběhnout přímo naší trať v Litoměřicích - od Hospice sv. Štěpána na cyklostezku - přes žalhostice, podél Labe do Píšťan - k jezeru a zpět - viz - mapka.