DOBRYBEH.CZ aneb PŘÍ-BĚH S DOBRÝM KONCEM

23. července 2023 - 23. srpna 2023 2.5 km | 6.8 km | 11.0 km | 0.0 km

Hospic Dobrého Pastýře a všude, kde Vám to bude běhat

Registrace není aktuálně otevřená

Vaše registrace

Jméno Kategorie Dar na zápisném Trať Tým
{{user.name}} {{user.surname}} {{user.categoryName}} {{user.payedFee}} Kč {{user.trackLength}} Km {{user._teamName}}

Virtuální charitativní běh pro Hospic Dobrého Pastýře 

 

Připravili jsme pro Vás 3 úrovně běžeckých tras malebnou čerčanskou přírodou. Vybere si z nich opravdu každý, ať už jste běžci, chodci, cyklisti, kochající se povaleči či nadaní sportovci! 

Virtuálně můžete běhat ale i tam, kde aktuálně jste! U teplého Jadranu, ve Švýcarských Alpách či na dětském táboře na Kutnohorsku, prostě kdekoliv. 

Smyslem této akce je zdvojnásobit svou radost, a to jak formou pohybu, tak podporou těch, jejichž čas se neúprosně krátí. Výtěžek jde na podporu péče o nevyléčitelně nemocné pacienty.

 

Registrovat se můžete ve formuláři výše. Poběžte s námi jednou, víckrát nebo udělejte ambasadorskou výzvu a přizvěte ostatní! Minimální doporučené startovné můžete ještě navýšit dle Vašeho uvážení. 

Pojďte s námi sdílet své úspěchy a zážitky ve facebookové skupině. V rámci virtuálního běhu budeme pořádat tombolu, kde všechna startovní čísla budou slosovatelná a po ukončení výzvy výherci obdrží hodnotné ceny. Šanci na výhru má tedy každý registrovaný.

 

Po zaplacení registračního poplatku a potvrzení přijetí platby na tomto webu obdržíte e-mailem startovní číslo a diplom. Pozor - tento proces může někdy trvat i dva dny. Buďte prosím trpěliví, jedná se o technické nastavení systému, které my neovlivníme. 

 

A že radši běháte na živo? 

Natrénujte s námi přes prázdniny a přijměte naše pozvání k Dobrému Běhu, který se bude konat v sobotu 23. 9. 2023 přímo u Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech. Čekají na Vás dětské závody, rodinný závod na 2,2 km, hlavní závod na 8 km, Nordic Walking a firemní štafetový běh. Více informací najdete na stránkách www.dobrybeh.cz

 

DĚKUJEME, že běháte s námi! 

Plánované trasy

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Děti do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
Trasa vede obytnou zónou Čerčan, pokračuje přes zpevněné turistické stezky i lesní cestičky a místy zpevněnou komunikaci

Převýšení:
58m

NA POHODU - Trasa je určená pro začátečníky i pro pokročilé! :) Pro maminky s kočárkem ale není vhodná. Každopádně si ji můžete upravit dle libosti.

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Děti do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
Trasa vede obytnou zónou Čerčan, pokračuje přes zpevněné turistické stezky i lesní cestičky a místy zpevněnou komunikaci.

Převýšení:
150m

JEDNÍM DECHEM - Trasa začíná nad Hospicem Dobrého Pastýře směrem do malebné vesničky Lštění. Po pár metrech od startu se ale vydáme doprava po žluté turistické směrem přes Borka na Dubsko. Jakmile zdoláme první kopcovité kilometry, vydáme se z Dubska po turistické modré směrem ke kostelu sv. Klimenta na Hradišťku. Zde se můžeme pokochat krásným výhledem na údolí řeky Sázavy. Odtud budeme pokračovat ze svažitého kopce, kde s velkou opatrností přeběhneme železniční přejezd a vydáme se hned za ním doleva, kde se napojíme na turistickou červenou a doběhneme po komunikační silnici do cíle k Hospici Dobrého Pastýře.

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Děti do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
Trasa vede obytnou zónou Čerčan, pokračuje přes zpevněné kopcovité turistické stezky i lesní cestičky a místy zpevněnou komunikaci.

Převýšení:
205

VÝZVA PŘIJATA! - Tato trať je určena pro zdatnější běžce, kteří zvládají běh v terénu a do vrchu. Čeká nás náročný a kopcovitý terén. Na začátku běžíme po zpevněné komunikaci k bažantnici, kdy nás směrem na vesničku Mezihoří čeká mírný přechod na zpevněnou lesní cestu. Prvních 6 km stoupáme z 280 m.n.m do výšky 463 m.n.m., ale pokud se dostaneme až nad vesnici Mezihoří, čeká nás výhled na krásnou obec Čerčany. Okolo Čerčanského chlumu zbíháme zpátky do údolí a vracíme se k Hospici Dobrého Pastýře.

Kategorie
  • Dospělý doporučený dar 200
  • Děti do 15 let doporučený dar 100

Povrch:
Povrch si můžete zvolit jakýkoliv

Převýšení:
Trasu si můžete zvolit jakoukoliv

Tato trať je určená všem, kteří si chtějí zaběhnout to, na co se cítí. Každý, byť jen metr, se počítá! Nechte se unést, třeba právě s naším výzvou zvládnete mnohem víc, než si myslíte.


Další informace najdete zde